Naivita. Naivita everywhere!

11. dubna 2014 v 22:29 | Sebian |  Přemýšlím
Tohle je takový ten typický kecací článek, kdy mám prostě nutkání se vypsat. Žádné kamarádce se s tímhle svěřit nemůžu, protože jejich reakce je "Ty seš blbá" a to přece už dávno vím. Proto to píšu na blog. Je to jedna z těch věcí, díky který se cítim líp. V tomhle mi blog pomáhá. I když lidi, co sem chodí osobně neznám, tak k nim mám dobrý vztah a jsem strašně, vážně strašně ráda, když sem někdo přijde. Tady na blogu jsou lidi o něco milejší, než v realitě.

No a teď asi menší varování. Tenhle článek je trochu delší, nenutím ho nikoho číst, ale víte jak - budu ráda, když se najde aspoň někdo, kdo se prokouše až na konec :)Lidi, já jsem strašná. Myslela jsem si, že na tom nejsem až tak špatně, ale díky tomuhle týdnu jsem zjistila, že jsem ještě horší, než jsem si myslela. Pokud to vůbec jde. Tady jsem o tom moc nepsala, možná ze začátku a jenom málo, protože..ani nevim proč. Prostě jsem o tom nepsala. Teď to bude znít hodně ohraně, jako každá nepovedená lovestory. Minulý rok jsem chodila s jedním klukem (Martinem). Začalo to úplnou náhodou, je to spolužák mého skvělého kámoše za základky. Byla jsem strašně šťastná, ale po nějaký době to skončilo. Jak jinak :) Skončilo to ze dne na den, ale já jsem to už tak o měsíc dřív čekala, protože jsem věděla, že má něco s nějakou holkou od nich z města, jenom jsem pořád doufala, že se to srovná. Hah, jak naivní. Potom jsem odjela na lyžák a on se celý týden neozval. Po lyžáku jsem mu napsala co se děje a jak to vidí dál a on napsal, že je konec. Pár měsíců to bylo těžký, ale potom se to urovnalo, já jsem Martina vůbec nepotkávala a bylo to čím dál lepší, nakonec už jsem to ani neřešila. Potom jsem ho potkala, bylo to už dobrý, bavili jsme se normálně jako dřív, když jsme byli kámoši.

Potom začaly letní prázdniny a já odjela k moři. Každý den jsme si psali, pamatuju si to do dneška - 4.7. byl čtvrtek a to jsme se dali znovu dohromady. Můj pobyt u moře se mi zlepšil o 100% ^^ Hned 13.7. jsem za ním jela. Do teď nechápu, proč takhle narychlo. Sotva jsem vybalila z Chorvatska, už jsem balila k němu do Milevska. Muselo to být tajně, protože mamka ho nemohla vystát. Řekla jsem, že má kámoška oslavu narozenin a že u ní přespím. No, místo toho jsem přespala tam. Ta sobota a neděle byly nejúžasnější (!) dny, jaký jsem s ním zažila. Párkrát jsem tam ještě jela, párkrát jel on k nám do města, ale tady spal jenom jednou - u toho mýho kámoše za základky a jeho spolužáka. Spalo nás tam celkem dost - já, Martin, ten kámoš, jeho bratranec a moje kámoška ze třídy, která se líbila tomu kámošovi :D Byl to další úžasnej víkend! :) Potom jsme se ale celý srpen neviděli, on dělal instruktora na tanečním táboře, já měla brigádu, no, šlo to do háje. Já se naivně těšila na září, jak ho uvidim, skočim mu do náruče a všechno si povíme. Cha, omyl. On už měl zase holku a mě dělal jako že nezná. Vůbec jsem se přes to nemohla přenést, tím spíš, když jsem zjistila, že je s tou holkou celý srpen. Ten den, kdy jsem to zjistila, jsem ho začala nenávidět. Ale určitě víte jak to myslím, nenávidět a žárlit k tomu. Žárlit na tu holku, doufat, že on se vrátí a na ulici dělat, že ho neznám. Hrozný období. Za 8 dní to bude přesně 8 měsíců, co jsme si naposledy psali.

No ale teď přicházím k tomu, proč se k tomu všemu vlastně vracím. Včera jsem nějaký zázrakem chytila wifinu u nás ve třídě a psala si s tím kámošem. S tím se bavím celou tu dobu, takže se mnou byl v době, kdy bylo všechno super, i v době, kdy jsem Martina dá se říct proklínala. No a najednou smska. A tam to Martinovo příjmení! Chytila jsem mobil, vyskočila jsem z lavice, běžela na chodbu, tam jsem se ale hooodně rychle uklidnila, protože lidi koukali nějak divně :D, běžela jsem zpátky, objala mojí spolusedící a začala brečet. Wtf? Taková rekace po 8 měsících? -_- Ta na mě nechápavě koukala. Potom přišla druhá kámoška a koukala ještě hůř, protože v tu chvíli už jsem brečela radostí, smála se jako idiot a můžu být ráda, že jsem sama sebe neviděla :D Ta mi pak řekla "Děláš jako by ti napsal ten krypl" Jasně, že mi došlo, že tím kryplem myslí Martina, takže jsem se culila dál.

A teď přicházím k tomu poslednímu bodu - proč jsem vlastně tak hrozná :D Mojí radost jsem zakrýt nemohla, ale nechtěla jsem, aby to věděl kdokoliv jiný, než holky. Přece jenom mi všichni říkali jakej je to idiot, když je nevěrnej, že mě jenom využil na pár nocí a blablabla. No, každej jsme to viděli jinak. Takže jsem mu začala odepisovat sice normálně, ale tak, aby bylo poznat, že nevím kdo to je. Prostě jsem nahrála, že jsem si jeho číslo smazala. To je srabácký, co? I když to pravda neni, ty smsky si čtu skoro pořád, ale to on vědět nemusí :D Nesmí. Po škole jsem šla ven s tím kámošem a tomu jsem ještě řekla, že mi dneska psalo neznámý číslo a že by mě zajímalo kdo to byl. On samozřejmě věděl, bylo vidět, že se směje a pak řekl "To nechceš vědět".

Potom jsme to nějak zakecali a když mě doprovodil před barák, tak mi řekl, že Martin přijede o některém víkendu a potom i o prázdninách a že ho napadlo, jestli bych s nima někam nezašla. V tu chvíli už bylo trochu těžší zahrát, že nemam radost, jako kdybych dostala vstupenky na VC Monaka (nevim jak mě napadlo takový přirovnání proboha :DD), takže jsem se začala smát a do toho koktala "Nóó, já jako to nó.. Nevim nó, možná. I když jako asi né, ale.. Já nevim, uvidim. Asi jo. A to fakt napadlo jeho?" to už jsem se zase musela krotit s tím nadšeným hlasem :D

Nechtěla jsem si tady nijak stěžovat, jenom mi hrozně pomohlo si to vypsat. Vážně :) Vím, že dělám špatně a že bych se mu měla spíš vyhybat, i mě samotnou ta reakce na smsku od něj strašně překvapila, ale nedokážu se chovat jinak. Celý ty měsíce si říkám, jak je dobře, že ho nevidím a potom, když se stane tohle, tak moje 8-měsíční přesvědčování sama sebe padne. Nevím proč, ale když slyším jeho jméno, tak se mi vybaví jenom to hezký. Asi bych se nad sebou měla zamyslet.

No, pokud si to někdo dokázal přečíst do konce, tak strašně moc děkuju! Fakt si toho vážím. Já jsem tím článkem jenom chtěla naznačit, že nechápu, jak je možný, že se po tom všem, co udělal a ještě k tomu po 8 měsících nic moc nezměnilo. Tím myslím ve mě. Nikdy jsem k nikomu necítila něco takovýho, jako k němu. Kdyby se neozval, možná by to bylo lepší. Určitě. Za 2 měsíce končí školu, odejte z Písku - města, kam oba chodíme na školu a bude v Milevsku, městě, které je ode mě 50 km daleko. Možná už ho potom nikdy neuvidím. Možná je to dobře, možná ne. Jasně, že bych bych byla nejradši, kdyby to dobře nebylo, ale.. Je tam to ale.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 AfroGirl AfroGirl | Web | 12. dubna 2014 v 10:15 | Reagovat

Ták já se prokousala na konec :)
Chápu tě, ale chápu i ostatní.. :)
Ale dokážu se vžít i do tebe :)
Ten kluk, ale asi vážně není ten pravý.. Kdyby mě podvedl, asi bych se k němu nedokázala vrátit:o Ikdyž, kdybych k němu cítila něco tak silného, co asi ty..tak si myslím, že bych na tom byla stejně..
Snažila bych se na něho zapomenout.., ale chápu, že když teď se asi uvidíte, že se tak těšíš.., ale když to udělal 2x tak :(
Mě se to ještě nestalo..tak si vůbec nejsu jistá jak bych reagovala.. Něco by říkal rozum, něco by říkalo srdce.. A teď jen, co je silnější?!

2 smile-la smile-la | Web | 12. dubna 2014 v 10:53 | Reagovat

Já jsem taky už dokončila čtení. Řeknu ti, že jsi to napsala moc hezky, vážně. :) Možná to zní divně, ale aspoň to nebylo takovým tím typem, kde  nebyly ani čárky.
No k článku jako takovému :D.
Hele... Já vím, že to možná bude znít hnusně, sobecky, ošklivě... a co já vím, co ještě, ale já bych na něj kadila.Nebo máš dvě možnosti..
Protože když tě celý měsíc podváděl, měl tucet dalších, tak je to vlastně hajzl a já bych mu to třeba odpustila, ale kadila bych na něj.
Mám podobného spolužáka. Je to skvělý kamarád, ale nic víc. NIC. Protože když si uvědomím, že jsme deváťáci, a že on má ze školy asi 7 holek, které o tom vzájemně ví... a přesto s tím nic nedělají. No.. já nevím. Není to hnus? Je to divné. Dřív byly vztahy o lásce, teď jsou jen o sexu a užívání si.
Což je vlastně jedna z verzí. Buď se s ním můžeš kamarádit, nebo s ním chodit s vědomím, že má beztak i teď další holky, nebo si s ním jen užívat. Vůbec netuším, kolik ti je, nebo jakou máš povahu, jsme affs jen chvilku :D,tak tě ještě moc neznám, ale... No nevím, tohle už je na tobě.
Znala jsem jednoho kluka - Jmenuje se Tomáš, známe se i teď.
Začalo to tak, že jsme se seznámili u nás na chatě, nikdy jsem tam neměla moc co dělat a oni tam byli poprvé, už to jsou snad dva, tři roky, možná  i víc. Fakt nevím... No, on to byl taky pěknej hajzlík, ale to se na pohled soudit (bohužel) nedá, že...
Začali jsme spolu v létě chodit ven, k rybníku, pak jsme chodili spolu jako holka a kluk, no chápeš:D, akorát to pak nevyšlo a já zjistila od jeho bratrance, že má vlastně ve Strakonicích dalších několik holek,. Hrozně jsme se naštvala, dala mu facku a skončila to s ním. Jistě chápeš, že mi taky chyběl, byla to moje láska a tak rychlí zklamání jsem vůbec nečekala, ale stalo se. A taky vím, jak se cítíš, protože si myslím, že to máme celkem dost podobné, né-li stejné... Doteď jsme kamarádi, občas si dáme pusu nebo nějakou takovouhle kravinu, ale nechodíme spolu. Cítíme k sobě čistý kamarádství, navzájem se svěřujeme a tak podobně. Jsme prostě nejlepší kamarádi a když na to přijde a on mně třeba doprovází domů, obejmeme  se a dáme si pusu.... Nic víc. Rodiče to taky ví, berou to normálně... Ví, že jsme spolu chodili. Občas spolu někam zajedem, chodíme stanovat a tak. No, jelikož jsme spolu měli celkem intimní vztah, chápeš, že se před sebou ani ve spodním prádle nestydíme, ale on ví, že už si nic dovolit nemůže.
A myslím si, že to bys i Martinovi mohla dát najevo. Protože jestli ho máš stále ráda, ale zároveň víš, že ti může ublížit (což si myslím, že může, ale to je na tobě:)), tak bys to nejdřív asi měla  urovnat. Vím, že jsi z toho byla nadšená a samozřejmě si tu nechci hrát na psychologa, nebo něco takovýho :DD to by byl celkem trapas:DDD. Ale... no chápeš mě:)
Jinak mám taky  lepší vztah ke svým affs a lidem, co na můj blog chodí, přijde mi to lepší, svěřit se jim, než se někomu vyzpovídat, přitom ho objímat a dívat se mu do očí, to ke mně nejde. Mám s tímhle problém.

Hodně štěstí s Martinem. :)

3 smile-la smile-la | Web | 12. dubna 2014 v 10:53 | Reagovat

Ježiš, to je dlouhé :DDDDDDDDDDDDpardon :D

4 C. C. | Web | 12. dubna 2014 v 14:03 | Reagovat

Zmenila som si blog :) http://carolineett.blogspot.sk/

5 Luss Luss | Web | 12. dubna 2014 v 15:46 | Reagovat

pěkný blog :)

6 Monii. Monii. | Web | 12. dubna 2014 v 15:52 | Reagovat

Je to dlouhý, ale proč si to nepřečíst že.
Někdy je vážně lepší všechno napsat na blog, protože asi neexistuje člověk, kterýho znáš v realitě a řekl by ti to samý, co lidi píšou do komentářů na internetu.. To je potom vždycky: ježiš, ty jsi blbá, jak se ti někdo takovej může líbit atd..
Jako pokud to udělal dvakrát, tak je to asi vážně debil, ale je těžký na něj zapomenout no.. Třeba se změnil :)

7 dombabas dombabas | Web | 12. dubna 2014 v 17:56 | Reagovat

Prečítala som si to celé, až dokonca.
Chápem, ako strašne pomáha, keď sa človek vypíše na blog. Je to niečo ako terapia. Načo platiť doktorovi, keď to môžeš anonymne napísať na internet a ľudia ti dajú zadarmo svoje názory? Ideálne, ak ťa nepoznajú.

Môj dojem, z toho, čo si napísala je, že  Martin asi nieje ten typický dokonalý chalan, ktorého chce dievča spoznať a možno by si sa od neho mala držať čo najďalej. Ale ak k nemu cítiš to, čo si opisovala, tak stojí za to urobiť tú chybu. Niekedy človek musí niečo urobiť, aj keď tuší, že je to chyba, lebo inak do konca svojho života nebude vedieť, či to chyba bola alebo nie.
Možno, keby si sa práve teraz na neho vykašlala a ako bolo napísané v jednom komentári nadomnou "kadila" by si na neho, tak by si sa celé tie dva mesiace, čo ostáva v tom vašom meste len trápila. Takto, môžeš za tie dva mesiace zistiť, či stojí zato, aby si o ňom ešte takto premýšlala, alebo sa pokúsila na neho zabudnúť a počkať si na niekoho iného..

Len môj názor. Viem, že to možno nieje zrovna to, čo chceš počuť, ale dávaj si na neho pozor. Chalan, ktorý ťa toľkokrát "podviedol", asi nebude zrovna najčestnejší, aj keď sa ti práve teraz môže zdať dokonalý a perfektný. Láska býva slepá, tak si fakt dávaj pozor! Veľa šťastia.

8 Martina Martina | Web | 12. dubna 2014 v 18:33 | Reagovat

Uff, je to fakt dlhé ale za prečítanie to stálo. Vôbec neviem čo by som robila na tvojom mieste ja. Tešila sa alebo ani nie?...Predsa je to až po 8 mesiacoch čo je dosť dlhá doba a vôbec... Ale ako si písala že si ešte k nikomu necítila niečo podobné, niečo silné medzi vami bude. Tak ja vám len držím prsty nech to dopadne hociako hlavne nech si šťastná ty! :)

9 ⋈LadyBows⋈ ⋈LadyBows⋈ | E-mail | Web | 12. dubna 2014 v 19:21 | Reagovat

Ty jo, tak jsem to teda dočetla no :D Nemůžu tady nějak radit, protože s tím absolutely nemám zkušenosti, ale podle mého názoru by jsi se na něj měla vysrat 1? to zvládnu, ale 2x? I když k němu cítíš to co cítíš, polož si sama otázku, jestli ti za tu námahu opravdu stojí..

10 rozbitá Viky rozbitá Viky | Web | 13. dubna 2014 v 9:49 | Reagovat

Zažila jsem něco podobného a chápu tě, proč jsi měla z tý zprávy takovou radost, prostě sis nemohla pomoct. Někdy se holt zamilujeme do nesprávných lidí...
Jinak to máš moc krásně napsané, a v takovém případě je i delší článek atraktivnější, než krátký ;)

11 silluety silluety | Web | 13. dubna 2014 v 11:55 | Reagovat

Ahoj, určitě tě vezmu k mým affs :)

12 Popcorn Popcorn | E-mail | Web | 13. dubna 2014 v 12:37 | Reagovat

kedysi som bola s chalanom - moj prvy - ktory robil nieco podobne. stale mi daval kopacky potom sa vratil potom ma obvinil ze ho podvadzam no skratka blazinec. co tym chcem povedat? bola som s nim rok a po roku som bola fakt na dne. schudla som, pretoze mi stale hovoril ako vyzeram (v tej dobe som mala na vysku 160cm 49 kil) neustale som sa snazila byt pre neho dobra a nestacilo to.
nebudem hovorit ze si hlupa alebo ze robis chybu. mne to hovorilo vela ludi a nepocuvala som. musis na to prist sama. len aby si sa potom moc netrapila. ja osobne som sa dala velmi rychlo dokopy, lebo sa to postupne menilo na neznasanie. ale rok som bola ako na ihlach kedy si zas vyjde s inou alebo mu cosi na mne bude vadit.
a toto bude aj u teba ak s nim budes chodit. casom zase zacnes podozrievat ci nema inu s kym si pise a pod. ver mi.. vo svojom okoli mas podla mna ineho kto o teba stoji viac a bude si ta vazit :)

13 s. s. | Web | 13. dubna 2014 v 13:03 | Reagovat

Myslim, že netřeba psát, že jsem se prokousala na konec když to hodlám i komentovat :D
Je to taková lovestory, ale já tě chápu. Je to člověk, o kterýho stojíš ať udělal, co udělala a osobní názory lidí jdou vždycky v takových případech stranou. Taky bych byla, stejně jako ty, překvapené z reakce po 8 měsících,ale já bych se těšila. Ne, že bych já osobně tohle zažila a vim, že soudit to z pohledu osoby, která to zná jenom z okolí mi asi nepřísluší..nicméně asi takhle.. Pokud nepadneme na hubu tolikrát, že už se nedokážeme zvednout, nepadli jsme na ní dostkrát, abychom se dokázali poučit.
(A opět doufám, že neskáču z jedné věci k druhé a dává ten komentář smysl :DD )

14 Peťul Peťul | Web | 13. dubna 2014 v 13:43 | Reagovat

Já si nemůžu pomoct, ale myslím, že máme čím dál více společného.
8 měsíců.. to je neuvěřitelné. Nechápu, jak jsi to mohla dokázat. A taky nechápu, jak my holky se můžeme zamilovat do takových dementů. Přála bych ti, aby jsi na něj zapomněla, nebo aby jste byli aspoň kamarádi. Vím o čem mluvím. Ze začátku jsme si psali pořád a  když jeden z nás nenapsal déle jak týden, tak mu ten druhý okamžitě psal. Nedokázala jsem si představit, co by se dělo, kdybychom si nepsali. A teď? Na konci dubna to budou 4 měsíce, co už jsme si nepsali a vzájemně se ignorujeme. Teď vím, že jsem udělala chybu. Ani jeden z nás neví, proč se ignorujeme. On neví, co k němu cítím já. Bral mě jako nejlepší kamarádku, ale teď spolu ani nechodíme, ani nekamarádíme.
Seb, prosím neudělej tu stejnou chybu jako já. Vím, že je to dost těžký, ale buď s ním aspoň kamarádka. Třeba se to jednou změní. ON SE ZMĚNÍ! Já v to pořád taky doufám, že se změní a nebude takový holkař jako teď. Buď s ním budeš jen kamarádit a nebo ho vyškrtni ze svého života. Taky jsem to chtěla udělat, ale jelikož ho potkávám denně ve škole a potom ještě na akcích, tak to jde těžko. Hlavně ať uděláš cokoliv, bude to správné a budeš to chtít udělat. I když toho budeš litovat, tak nelituj, protože v tu chvíli jsi to udělat chtěla :)
Hodně štěstí, krásko :)

15 Terka Terka | E-mail | Web | 13. dubna 2014 v 14:56 | Reagovat

Hezky napsané. Já tě asi chápu. No v každým případě vím, jaký to je vidět přes ty krásný růžový brýle a pak dostat ránu do břicha. Kluci jsou pitomci a vypatlaní mozci... Ale přeji ti,aby to do třetice vyšlo :)

16 Holy Holy | Web | 13. dubna 2014 v 22:48 | Reagovat

Tak to mame hodne spolecneho
davne lovestory dohani každého..
achjo:)
no hrozně bych ti přála aby jsi byla štastna ale z toho co čtu mi je jasny že hledá jenom tu zabavu na par dnu co dojede. Vsechny jsme naivní, já snad nejvíc. ..:)
Doporučila bych ti aby jsi si ten článek znovu přečetla a zamyslela se nad tím jestli mu dáš ještě šanci :(
Nechci tě vidět zklamanou
na to jsem si tě za poslední dobu moc oblíbila, tvuj blog a tak:)
Chapu že si říkáš že se změnil, že ti chybí a že ho chceš vidět
ale stojí to za to?
každopadně hodně štěstí, držím ti palce hlavně at jsi štastna:)

17 *Kina* *Kina* | Web | 14. dubna 2014 v 16:08 | Reagovat

No není to jen tak jednoduché všechno vymazat a čus, uplně tě chápu, já o tom v poslední době vím své, i když jsem nezažila, co ty, ale to tu tozebírat nebudu. Každopádně je to tvoje rozhodnutí a ta tvoje reakce asi měla být taková když ses tak vážně zachovala a je fakt překvapivé, že on se ozval sám :).

18 Rasty Rasty | E-mail | Web | 15. dubna 2014 v 19:32 | Reagovat

I já jsem se dostala až nakonec. Můj názor je, že blbá určitě nejsi, akorát ses zachovala tak, jak ti v jednu chvíli z hlediska citů připadalo nejlepší. To, že se ozval sám znamená, že tě úplně nevymazal. Hlavně si nedávej nějaké přehnané naděje - když se to obrátí k dobrému, budeš příjemně překvapená a šťastná, když ne, pořád můžeš hledat ty věci "proč je to vlastně tak dobře" Hodně štěstí, snad ti to dopadne dobře nebo tak, jak by to mělo být správné. :))

19 flowers-world flowers-world | 21. prosince 2014 v 13:37 | Reagovat

oooo dlouhy clanek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama