Jak trávím volný čas?

8. března 2014 v 11:59 | Sebian |  Kdo je Sebian?
Tak určitě ve volném čase ráda spím :D Každý den, když jedu autobusem do školy, přemýšlím o tom, co budu dělat po škole. Vždycky si toho naplánuju mraky a nakonec, když přijdu domu, otevřu dveře do pokoje a uvidím tu postel, tak prostě neodolám :D Takový to "Lehnu si jenom na 5 minut a pak půjdu něco dělat" a po 2 a půl hodinách mě vzbudí rodiče, kteří přijdou kolem 5 z práce, proč ne. To znamená, že já volného času vlastně moc nemám. Teda měla bych, kdybych pořád nespala :D Takže sem napíšu věci, které dělám ráda, když zrovna nespím.

Chození ven s přáteli. I když jsem poslední dobou moc času venku nestrávila, tak to určitě napravím. Asi to bylo tou zimou, nebylo počasí k tomu, aby se mi chtělo vylézt z postele pokoje. Nevím, jestli to tak vidím sama nebo je takových lidí víc, ale vždycky, když nějakou dobu nejdu ven nebo nejsem s přáteli, tak na mě padne taková depka(?) ne, spíš jenom taková unuděná nálada, na nic nemam chuť, nic mě nebaví a přijdu si sama, i když vím, že nejsem. Vždycky doufám, že se někdo ozve, ale když mi potom dojde, že mě nikdo neshání, tak jsem naježená na všechny kolem a většinou to schytá třeba mamka, což mě potom mrzí.

Jízda na koni. Bohužel jsem musela přestat, nedalo se to moc skloubit se školou. Obdivuju ty, co to stíhají. Já jsem chodila do klubu, kam se mohlo chodit buď za 200 Kč na hodinu jízdy nebo 500 Kč měsíčně s tím, že tam budu muset jít 2x - 3x týdně + jeden den z víkendu. A to jsem prostě nestíhala. Ten víkend ještě jakžtakž, jeden den v týdnu by se taky našel, ale tři prostě ne. Mrzí mě, že to nevyšlo, ale jsem přesvědčená, že až dodělám školu, tak s tím něco udělám a někde, kde nebudou na docházku takové nároky, jezdit začnu :)


Čtení knížek. Vážně, miluju to. Navíc u toho většinou ležím v posteli, což je ještě větší výhoda :D Ne, prostě mě baví lehnout si, začíst se a úplně zapomenout na přítomnost. Když třeba soused vedle seká trávu, tak se mi to nikdy nepovede, ale když je klid a ticho, tak není snad nic lepšího, než si vzít oblíbenou knížkuFormule 1. To je prostě srdeční záležitost. Od mala jsem vyrůstala na tom, že v neděli se prostě nemůžu koukat na pohádku na ČT1, protože se přece zrovna jede závod. Ze začátku mě to asi pekelně štvalo, protože všichni moji kamarádi žili z nedělních pohádek na jedničce :D Ale časem se to urovnalo a já se těšila, jak se sejdeme s mamkou a taťkou u televize a budeme koukat na ta rychlá auta. Bylo mi kolem 10 let a já jsem neznala jiného jezdce než Schumiho. Postupem času jsem se o závody začala zajímat sama, četla jsem o historii F1, koukala na současné závody, znala všechny jezdce a tak to se mnou jde až do teď :) Ve volném čase sleduju záznamy závodů, videa na YT a dokáže mě to zabavit na celé hodiny :D


Seriály a filmy. Když je nuda, tak proč ne? Mezi filmy, na které bych se mohla dívat pořád patří Rush [Rivalové] a ze seriálů miluju Dr. House a Misfits. Kamarádka se mě snaží přemluvit, abych začala koukat na Prolhané krásky, ale nevím no :D Uvidím, třeba mě to chytne :)
A nakonec samozřejmě blogování! Když zapnu počítač, sjedu zprávy a facebook a hned potom se jdu podívat na blog. Pročtu si nové články ostatních blogerů a to mě dokáže zabavit taky na pekelně dlouhou dobu. Někdy před spaním ležim s notebookem na sobě a čtu a čtu a čtu, až zjistím, že už bych měla spát. Je to prostě droga! :D

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Unknown Unknown | Web | 8. března 2014 v 12:15 | Reagovat

Úplně to samé :)
Jen to sledování seriálů bych chtěla omezit..

2 Monii. Monii. | Web | 8. března 2014 v 13:51 | Reagovat

Chození ven s přáteli.
Čtení knížek.
Filmy.
Blogování.
Přesně, já bych k tomu přidala ještě zpívání!:3

3 Sebian Sebian | Web | 8. března 2014 v 15:10 | Reagovat

[2]: Zpívání mě nebaví, protože zpívat neumím :D Ale chtěla bych to umět :)

4 dombabas dombabas | Web | 8. března 2014 v 20:13 | Reagovat

Tá formula! :-) Tiež som ráno pozerávala formulu. To boli ešte časy, keď bol Schumacher jednotka a nebolo to také, ako je to teraz. Ale rozhodne som do toho nebola zažratá tak ako ty :-)

Poznám veľa ľudí, ktorí sa venujú jazdectvu. Vlastne sa divím, že možno až príliš. Možno dokonca polovica dievčat, čo poznám. Neviem, či to je preto, že žijem v takej lokalite, kde je jazdectvo  tradičné, alebo prečo vlastne. Aj keď sa mi kone páčia, trochu ma desí vysadnúť si na nejakého. Raz to ale chcem skúsiť.

Nuž a s tým spánkom som na tom rovnako. Minule mi jedna kamarátka povedala, či sa nebojím, že prespím polku svojho života. Nie, nebojím sa. :-D

5 Sebian Sebian | Web | 9. března 2014 v 16:49 | Reagovat

[4]: To jo, dřív bylo všechno jiné :) Ale i teď mě to baví, je to strašná droga :D
U nás je to také tak, hodně mých spolužaček nebo kamarádek jezdí. Ježdění na koni je úžasná věc :) Určitě to někdy zkus :)
Spánek je super, jenom je potom ten den podstatně kratší, když ho prospím :D

6 Lywia Lywia | Web | 9. března 2014 v 20:50 | Reagovat

Přes den spím jen,když jsem nemocná,nebo fakt mega unavená,jinak ne.Nevím proč,ale to už si raději budu číst než spát :D Taky jsem chodívala jezdit,ale k tetě,která má tři koně.Teda teď už má jen dva,protože kobylka na které jsem jezdila umřela :\ A na těch dvou se to prostě nedá :D Takže koně,knížky,seriály a blog máme společné :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama