Únor 2014

TAG #1 - Fakty o mně

22. února 2014 v 15:29 | Sebian |  Tagy
Jelikož poslední dobou moc nestíhám (no joo, škola, olympiáda, nějakej ten volnej čas.. :D), tak se mi hodí, že jsem byla nominována do dvou tagů :) Takže jeden z nich vyplním teď a ten druhý tady bude určitě nejdéle v pátek :)
Nominovala mě Monii♥, ale teď už k věci :)


Moji přátelé a kamarádi

16. února 2014 v 13:19 | Sebian |  Kdo je Sebian?
Na začátku se chci omluvit za mou neaktivitu celý týden, ale měla jsem toho vážně moc. Přes týden škola, v pátek jsem byla na maturáku a spala u kamarádky. Včera jsem se od ní vrátila odpoledne a šla chvíli běhat. Takže to jdu teď napravit :) Dlouho jsem nepsala nic z 40-ti denní výzvy, tak jdu na to O:)

Podle mě je velký rozdíl mezi kamarády a přáteli. Kamarádů může mít každý plno, ale těch opravdových je podstatně míň. Škoda, že není možné poznat hned na začátku kdo je a kdo není opravdový. Kdo tady pro nás bude až to budeme nejvíc potřebovat. Kdo nás podpoří doopravdy a ne jen na oko.


Kam na seriály?

10. února 2014 v 18:42 | Sebian |  Ostatní
Ahoj, dneska na vás mám malý dotaz a k tomu prosbu :D Neznáte nějakou dobrou stránku na seriály? Pokud možno bez omezení, nemám ráda, když se mi seriál nebo film v polovině stopne a musím čekat nebo v tom horším případě se musím někde registrovat, což stejně nedělám. Sledujuserialy.cz zrušili a to mě dost naštvalo, protože jsem měla rozkoukaného Dr. House, měla jsem v plánu dokouknout poslední sérii! :D Ale potom mě to nějak přešlo. Potom, co ty stránky zanikly(?) se hodně lidí přesunulo na Kinotip.cz, jenže ani ten mi nejde. Tak se chci zeptat, jestli teda nevíte o nějaké takové podobné stránce, jako byly tyhle dvě :) Bez seriálů se totiž asi hodně brzo unudím :D Mimochodem vím, že ten obrázek se k tomu absolutně nehodí, ale když už jsem zmínila toho Dr. House... :D Ale on je prostě boží :)


Dnešní svět

8. února 2014 v 21:56 | Sebian
Tak mě tak napadá, že mě vlastně nenapadá nic, co bych mohla napsat, takže využiju téma týdne :) Jako téma týdne mi "Dnešní svět" přijde super, dá se na to vymyslet hodně různých věcí, ale já napíšu jen ty hlavní body, které mě napadnou jako první. Spíš to pojmu, jako problémy dnešní doby nebo aspoň co jsou podle mě největší problémy.


Moje škola, aneb kde studuju

7. února 2014 v 20:56 | Sebian |  Kdo je Sebian?
O škole, hm :D Vážně, na rozjezd téhle výzvy si autor nemohl vybrat lepší otázky :D Ale dobře, jde se na to :)
Do školy dojíždím autobusem, což by mi ani tak moc nevadilo, kdyby ten autobus nepřijížděl v 6:49. Nevím jak pro ostatní, ale pro mě je tohle přímo hororová doba. Už jenom donutit se vstát, donutit se vypravit a donutit se jít včas - zdůrazňuji včas, což se mi nevede -_- - na autobus je šílený. A rovnou 5x po sobě? Pětinásobně šílený! :D


"Město", ve kterém žiju

6. února 2014 v 17:58 | Sebian |  Kdo je Sebian?
Fůůha, tak s tímhle si moc nevím rady :D Jelikož toho u nás vě městě - dá se tomu říkat město? - moc není. Ale dobře. Začnu obchody a místy, kam se nechá zajít. Jako asi všude tady máme pár cukráren, jedna z nich patří starostovi a kdykoliv se kolem něco děje, okamžitě tam přijíždí měšští (nejsem si jistá, jestli se to tak vážně píše, nějak mi to nesedí! :D) policajti a oblepí to tam takovou tou červeno-bílou páskou, nevím teď přesně co je na ní za nápis. Samozřejmě, že ať se děje cokoliv kolem těch ostatních cukráren, tak tam nepřijede nic. To mě vážně vždycky zaráží :D Jako další bych asi mohla zmínit dvě večerky. Obě dvě se drží už několik let i přesto, že jsou pár metrů od sebe a ještě k tomu naproti supermarketu - no, spíš jednotě/samce, podle jak tomu u vás říkáte :D Ti vietnamčíci jsou super, myslím si, že proti nim nikdo nic nemá, prodávají o dost levněji, než v samce :D Pamatuju si, že když se jedna večerka teprve rozjížděla, tak jsme tam šli s kámošema - bylo nám asi 10, tak na to berte prosím ohled! :D - a ptali se jich, jestli mají AIDS. Normálně "Dobrý den, máte AIDS?" (jasně, pubertální srandičky :D) a prodavač nám řekl, že momentálně ne, ale ať přijdeme v pondělí :D Na to nikdy nezapomenu. Další, čím by se naše město mohlo chlubit - sakra, nějak moc používám kurzívu :D - jsou bary. Těch máme vážně dostatek. Nebo spíš přebytek. Hlavní ulici, která vede od náměstí k nádraží bych popsala asi takhle: Cukrárna, zverimex, Teta, bar, večerka, Asia shop, kniha, večerka, bar, bar, krejčovství, bar, potraviny, pivovar, bar, restaurace, pár obytných domů a opět bar, potom POZOR(!) hospoda, nikoliv bar! :D, pár domů, potraviny, bar, nějaký podnik na ozubená kolečka či co, nádraží. No, myslím si, že opilci a takoví ti noční vymetači zábav, které nejsou na úrovni, by se tu celkem rychle zabydleli. No a pozooor, potom teda jedna věc, na kterou jsme - nebo asi máme být, i když já na tom nic nevidím :D - hrdí. Jediná krokodýlí ZOO ve střední Evropě a nejdelší Platanová alej v Evropě. No, ta alej se mi nějak nezdá, měla jsem pocit, že v Chorvatsku byla delší, ale budiž! :D Teď mě napadá, že jsem ještě nezmínila náměstí. Kamarádka ze třídy mi řekla, že když k nám poprvé jela, tak jí to náměstí připadalo jako širší ulice. No, super :D

Popiš sama sebe? Ok!

5. února 2014 v 15:47 | Sebian |  Kdo je Sebian?
Tak popsat sama sebe mi přijde jako docela dost těžký úkol. Přijde mi, že se sama ani pořádně neznám a k tomu ani nevím jak mě berou ostatní. Ale nějak začít musím :D


40-Days Challenge

4. února 2014 v 17:23 | Sebian |  Blog
Na pár blozích jsem viděla různé dalo by se říct 'výzvy', kde každý den popisujete něco jiného. Z jednoho z nich jsem si tedy dovolila půjčit ( O:) ) tohle. Přijde mi to jako super nápad ze dvou důvodů. První důvod je ten, že nemusím vymýšlet jaký článek napíšu a druhý důvod je ten, že to ani nezabere tolik času, což se mi teď na začátku 2. pololetí hodí. Ve škole chci trochu máknout, abych to pak nemusela dohánět v červnu, jako každý rok. Určitě to budu střídat s normálními články, abych vás tímhle příliš neotrávila :D Takže tady je seznam věcí, o kterých budu psát :)


Monday? Fuck it.

2. února 2014 v 11:18 | Sebian |  Deníček

Bože proč! Za co! Ty "prázdniny" mi víkend vůbec neprodloužily, nebo mi to tak aspoň nepřijde. Nechci psát články, ve kterých si stěžuju na pondělí, to vážně ne. Mám jednu spolužačku, která si pravidelně každou neděli píše status: "Achjo, zítra zase pondělí." a každý čtvrtek: "Zítra pátek! Jupí!" Takže mezi takové lidi se řadit vážně, vážně, vážně nechci :D