Leden 2014

Takový to když nevím, co vlastně vím

31. ledna 2014 v 19:57 | Sebian |  Přemýšlím
Vždycky jsem musela přemýšlet nad tím, jaký článek napíšu a dneska se asi stal zázrak. Nápad na článek mě napadl hned, protože nad tím, co teď budu psát přemýšlím celý den. Tenhle článek nepíšu proto, že bych se chtěla svěřovat nebo si vylít srdíčko, ale chtěla bych slyšet něčí názor na to všechno :) Proto se to pokusim přiblížit.


Polyvore #1 - všehochuť

29. ledna 2014 v 19:45 | Sebian |  Ostatní
Strašně moc jsem chtěla napsat nějaký článek, ale ani za Boha mě nenapadlo nic zajímavého, o čem bych mohla psát. Tak jsem si řekla, že zase po nějaké době okouknu Polyvore a něco vytvořím :) Jenom chci říct, že ty věci se k sobě nemají hodit, jsou to prostě věci, které mi padly do oka. Sice bych si na sebe některé z nich asi nevzala, ale takhle se mi prostě líbí, však to znáte :D


Probuďte mě v červnu, prosím!

28. ledna 2014 v 18:22 | Sebian |  Přemýšlím
Už od přírody jsem člověk, kterej přímo nenávidí zimu. Jo, dobře, lyžování je fajn, ale jenom dokud nezačínám mít omrzliny 5. stupně :D Ne, tak jinak. Nenávidím cesty do školy, vážně. První problém nastane hned když mám vylézt z postele. Než se odhodlám vylézt do toho chladného pokoje, ztratím dobrých 15 minut. Potom rychlá snídaně, rychlý mytí hlavy, což je mimochodem v tomhle ročním období vážně to nejlepší, co můžu udělat. No a končím tím, že lítám po baráku a hledám klíče, mobil, peníze na bus, studentskou, někdy se k tomu přidá i šátek. Hlavně, že večer vím přesně, kde všechno je, ale když začnu nestíhat, což je u mě pravidelně každý den, tak zpanikařím a absolutně netuším kam jsem co položila. A anoo, tady je těch ztracených 15 minut poprvé, protože běhat po schodech nahoru a dolu v kabátu a zimních botech je vážně skvělý. No ještě skvělejší je, když přijdu domů a vidím tu spoušť. Díky Bože, že přicházím domů minimálně o hodinu dřív než rodiče! :D Ale to už jsem odbočila. Potom další šok, samozřejmě. Z toho vymrzlého baráku mám jít do ještě vymrzlejší ulice. Tedy v tom lepším případě vymrzlé. V tom horším případě se k tomu všemu přidají kopice sněhu, déšť a obravdu třešničkou na dortu je vítr. Ten skvělý, ledový vítr, který fouká ze všech stran, takže přijdu k autobusu buď bílá jako sněhulák nebo červená jako rajče. Autobus dennodenně dobíhám, protože mi opět chybí těch 15 minut, které jsem proležela v posteli. Tak a teď mi prosím někdo řekněte, co se vám na zimě líbí? :O .. Doufám, že nejsem jediná, kdo má takhle akční den už od rána :D


Když nic není tak, jak má být

26. ledna 2014 v 20:08 | Sebian |  Deníček
Ach jo, zase neděle. Tak to zase uteklo. Poslední dobou není nic tak, jak bych chtěla aby bylo. Doma je to na nic, skoro samá hádka, ať už mezi mnou a rodiči nebo jen mezi nimi. Nejlepší řešení? Asi se zavřit do pokoje, vzít sluchátka nebo knížku a nevnímat. Aspoň chvíli nevnímat. Ve škole to taky není nic moc, všichni se rozhádali kvůli maturáku. Jakmile přijde na řeč moderátor, kapela nebo výzdoba, tak se to tam div neserve. Já se radši ani nezapojuju, stačí mi jen to pozorovat a už je mi špatně. Další jsou na řadě asi kámoši u nás ve městě. No, díky tomu, že moc ven nechodím a ani na to nemám náladu se se mnou hodně lidí nebaví. Nebo ne nebaví, spíš se nevídáme, nedáme si vzájemně vědět a tak. A že prej nejlepší kámoši, haha. Jeden mi ale zůstal a to naštěstí ten nejlepší, kterému se se vším svěřuju. A jako poslední bod bych asi napsala lásku? Ne, tak se to asi nazvat nedá. Možná zlomené srdce? V 17 letech asi taky ne. No prostě už půl roku se nemůžu vzpamatovat z rozchodu. Jo, každej mi říká, že jsem blázen, ale tohle pochopí jen ti, co si to taky zažili nebo to prožívají. Ono zapomenou na někoho, s kým jste toho tolik prožili nejde tak snadno. Tak nějak to na mě v poslední době zase dolehlo. Ale co už, má jinou, jsou šťastní, tak ať. Stačí nasadit úsměv a jít dál, že. No nic, dneska už budu končit, mějte se :)
MILUJU tuhle písničku. Pro tu ne zrovna nejlepší náladu je úplně výborná! ♥

Náběr Affs

21. ledna 2014 v 22:12 | Sebian |  Blog
Strašně ráda poznávám nové blogy, čtení článků je moje droga :D Takže jestli se ti můj blog líbí a chtěl/a bys ho navštěvovat, určitě mi sem napiš, budu jen ráda! :)

1. Přezdívku pod kterou chcete abych vás měla na blogu
2. Odkaz na váš blog
3. Jak často obíháte